Yücel Nakliyat

Yücel Nakliyat08 Temmuz 2020 12:17

Yücel Nakliyat; Her alanda uzmanlaşmanın yaşandığı günümüzde Yücel Nakliyat firmamız nakliyat sektöründe uzman ekipleri ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hizmet vermektedir. Firma olarak hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli nokta hizmetimizi garantili olarak verdiğimizdir. Bu garantiyi tüm müşterilerimize sunmakta ve bu sayede memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlamaktayız. Nakliyatın hata kabul etmeyen bir sektör olduğunu bilerek tüm personelimizi düzenli eğitimleden geçirmekte ve işlerini mükemmel bir şekilde yapmalarını sağlamaktayız.

Firmamız uzun yıllar önce kurulduğunda eşyalarını taşıması gereken kişilerin yorulmadan ve kısa sürede taşınabilmesini sağlama amacıyla hizmet vermeye başlamıştır. Dinamik bir ekip ile hizmet veriyor olmamız ile de teknolojiyi yakından takip ederek sizlere modern nakliyat teknikleri ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Aradan geçen uzun yıllarda verdiğimiz kaliteli hizmetin oluşturduğu müşteri memnuniyeti ile firmamıza gelen talepler artmakta ve bizler de bu talepleri karşılamak amacıyla büyümeye devam etmekteyiz. Hakkımızda belirtmemiz gereken önemli noktalardan birisi de büyümeye devam eden bir firma olduğumuzdur.

Misyonumuz

Taşınma ihtiyacı ortaya çıktığında ortaya çıkan endişe ve stresi ortadan kaldırma misyonu ile hizmet vermekteyiz. Firmamızı tercih etmeniz halinde bunun sizler için kolay ve eşyalarınızın güvende olacağı bir süreç olmasını sağlamaktayız. Tecrübeli bir firma olarak paketleme ve ambalajlamanın önemini bilmekte ve bunun için de TSE standardında kaliteli malzeme kullanmaktayız. Her eşyanın cinsine uygun teknik ile paketlemesini yaparak üst düzey koruma sağlamaktayız.

Nakliyat hizmeti verilmesi sırasında insan unsurunun önemli olmasının yanında nakliyat yapmada kullanılan araçlarda büyük önem taşımaktadır. Eşyaların içinde olacağı araçların yeni model olması trafikte sarsılmadan taşınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle firma olarak araçlarımızı düzenli olarak yenilemekteyiz. Nakliyat sırasında eşyaların iklim şartları nedeniyle zarar görmemesi için de kapalı kasa araçlar kullanmaktayız. Geniş içlerini de süngerle kaplayarak koruma düzeyini arttırmaktayız.

Hakkımızda belirtmek istediğimiz diğer bir nokta da eşyalarınızın konforlu olarak taşınmasını sağlamak amacıyla asansörlü taşımacılık yaptığımızdır. Modern asansör sistemlerimiz ile en rezidanslar gibi çok yüksek binalarda yaşayan kişiler için de taşınmanın sorun olmamasını sağlamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri online alabilirsiniz.

Telefon: 0539 465 52 22
Yetki Belgesi
  • K3
Nakliye Araç Sayısı: 1 ile 3 Personel Sayısı: 5 ile 10
Hizmetler
  • Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Şehir İçi Nakliyat
  • Parça Eşya Taşımacılığı

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

Yorum Yazın

Konum