Nakliyat Defteri

Nakliye Defterine Yazabilmek İçin Lütfen Giriş Yapın veya Kayıt Olun.

Deha Nakliyat

Cumartesi şehir içi var boş olan arasın.
Ankara Mardin parça eşya cumartesi yüklenir. Panelvan araç uyar.
Çankaya 07 Kasım 2018

Tek Nakliyat

Bolu / Kütahya 3+1 eşya cuma yüklenir.
Etimesgut 31 Ekim 2018

Deha Nakliyat

Ankara adana 2+1 yarın yüklenir.
Çankaya 09 Ekim 2018

Nakliyat Defteri

Her sektör içerisinde birbiriyle iş yardımlaşması yapan kuruluşlar vardır. Nakliyat sektörü içinde bu geçerlidir. A şehrinden B şehrine yük ve eşya götüren araçların boş dönme olasılığı oldukça fazladır. Boş dönmemek için gidilen şehirdeki nakliyecilerde bulunan dönüş yüklerini alması gerekir. Bunun en kolay yoluysa nakliye defteri uygulamasıdır.

Nakliye defteri paylaşımları sayesinde araçlarına ve yol güzergahlarına uygun yükleri alarak dönüşteki masraflarını kurtarmış olurlar. Çoğu zaman bu böyle olmuş olsa da senenin bazı zamanlarında yük bulma sıkıntısı yaşanabilmektedir.

Nakliyat defteri uygulamamız sayesinde yüzlerce nakliye ve araç sahibine iş imkanı sağlıyoruz. Anlık olarak yapılan iş paylaşımlarını kendileri takip ederek bu sorunun üstesinden gelebiliyorlar.

Ülkemizin her şehrinde görev yapan nakliyat firmaları bu uygulamadan haberdardır. Ofiste bilgisayarlarıyla, yolda ise akıllı telefonlarından nakliyeci defterine eklenen yeni işlerin takipçisi olmaktadırlar.

Evden Eve Nakliyat Platformu

Hızla gelişen teknoloji insanlarımızın internette daha aktif olmasını sağlamıştır. Hemen, hemen herkes ihtiyaç duyduğu hizmetin ustasını, internet üzerinden bulmaya çalışır. Gelişen bu teknolojiye yönelik geliştirdiğimiz evden eve nakliyat platformu uygulamamızın amacı, müşterilerle nakliyecileri buluşturmaktır.

Evden eve platformu bu alanda birden fazla işlev görmektedir. Yeni müşteriler edinmek ve dönüş yükleri bulmak bu işlevlerin sadece bir kaçıdır. Bundan dolayı yüzlerce nakliyecinin işini kolaylaştırmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Gün içerisinde nakliye defterinde paylaşılan binlerce içerik vardır. Günün ilk paylaşımına bakmak isteyen kişiler nakliyat platformu defter 17 sayfasının ilk paylaşım yapılan sayfası olduğunu bilirler. Bu nedenle bu sayfanın ziyaret oranı oldukça fazladır.

Evden eve nakliyat platformu sayfa 17 sizlerde burayı ziyaret ederek yeni günün ilk iş paylaşımını görebilirsiniz.