Rota Trans Nakliyat

Rota Trans Nakliyat08 Temmuz 2020 11:48

Ankara’da evden eve nakliyat deyince akla ilk gelen firmalardan biri Rota trans tir. Rota Trans işini   titizlikle yapar hiçbir şeye elinize sürmek zorunda kalmazsınız. Taşınmayı zevke dönüştürmeye ne dersiniz?

Ankara asansörlü nakliyat firmaları içerisinde   işini profesyonel yapan  Nadir firmalardan biridir. Ücretsiz Ekspertiz hizmeti vermekte Size uygun  en iyi Taşımacılık gerçekleştirilmektedir. Ankara‘nın tüm semtlerinden  Şehir İçi her yere   ve tüm şehirlere   kusursuz ve zahmetsiz Taşımacılık gerçekleşmektedir.

Ankara Şehir içi Nakliyat sektöründe  Titiz güvenilir İşinde profesyonel  deneyimli 28 personeli ile son model araç  filoları ile Yurdun her köşesine hizmet veren  Rota  trans,   birçok referanslara sahiptir. Bu referanslar arasında Türkiye Büyük Millet Meclisi, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları, Devlet Konservatuvarı, Kazan Belediyesi,  Milli Eğitim Bakanlığı,  Ankara Üniversitesi ve benzeri Seçkin kuruluşlar yer almaktadır.

   Ankara Evden Eve Nakliyat  13 taşıma aracıyla 60’dan fazla kurumsal müşterisi ile şu ana kadar 2 binden fazla taşıma hizmeti gerçekleştirmiştir son model araçlarla gerçekleşen bu hizmet  sigorta kapsamındadır.

Karşılıklı sözleşme yapılarak tüm eşyalarınız garanti kapsamına giriyor. Kırılan, dökülen, zarar gören eşyalarınızın yerine hemen yenisi temin edilir. Söylemeden gecmeyelim Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe firmamızda çalışan en yeni personelimiz en az 8 yıllık deneyime sahiptir. Çalışanlarımızın hepsi işinin ehli, profesyonel elemanlardır.

   Ankara Nakliyat denilince akla gelen Rota Trans, Rota Trans denilince akla ilk gelen kalite, güven ve hız dır. Diyelim ki evinizi, büronuzu, iş yerinizi ya da parça eşyanızı taşımaya karar verdiniz. Ankara’nın neresinde hangi semtinde olduğunuzun bir önemi yok. Hemen (0312) 478 26 53 ten veya 0532 272 29 02 ya da www.rotatrans.com.tr adresinden bize ulaşın. Her Evden eve nakliyat firmasında bulunmayan ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanın.  Sadece Adresinizi vermeniz yeterli. Ücretsiz olarak yerinde Ekspertiz uzmanımız eşyalarınızı analiz ederek fizibilite raporu hazırlar. En uygun fiyatlandırma yı size Rota trans garantisi ile belirlemektedir. İsterse daireniz 18.katta olsun Rota trans farkı ile kaçıncı katta olursanız olun Ankara asansörlü nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı taşıma kapasitesine sahibiz. Eşyalarınız özenle paketlenir, sabitlerinir, türlerine ayırarak, kırılmaması, çizilmemesi için tüm önlemler alınır. Taşıma konusunda birbirinden tecrübeli 28 uzman personel firma bünyesinde çalışmaktadır. 13 adet genç taşıma araçlarımız ile son model nakliye filolarımıza sahibiz. 60 tan fazla büyük kurumsal firmaya taşıma gerçekleştirmiş binlerce taşıma faaliyetini sorunsuz olarak gururla yerine getirmiştir.  K1, K3 ve Marka Tescil Belgesine Sahip konusunda lider bir kuruluştur.  Ankara’nın her semtinden Yurdun her köşesine sigortalı yaşamanın gönül rahatlığını yaşayabilirsiniz.

   “Rotamız belli ; kalite ve güven ”  sloganıyla Ankara Nakliyat piyasasında kendine önemli bir yer edinen Rota Trans Ankara Şehir içi nakliyat  sektöründe hiçte küçümsenmeyecek başarılara ve müşteri memnuniyetine ulaşmıştır. Akla ilk gelen ve ilk tercih edilen sektöründe lider bir kuruluş olma yolundadır.

 Ankara Evden Eve Nakliyat fiyatları çok uygun ve cazip fiyatlarla Ankara Evden Eve Nakliyat hizmetiyle tanışmaya ne dersiniz?

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

Yorum Yazın

Konum