Ankara Türkbey Nakliyat

Ankara Türkbey Nakliyat 501 Ekim 2021 15:16

Türkbey Nakliyat, uzun yıllardan beri Ankara’da bireysel ve kurumsal müşterileri için dünya standartlarında nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Ankara’nın tüm ilçelerine ve hatta Türkiye’nin tüm illerine bireysel ve kurumsal taşıma çözümleri sunmaktadır. Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklı bir hizmet anlayışı ilkesi aktif şekilde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetlerimize yön veriyoruz.

Bu hizmet anlayışımızda bizi Ankara’nın en çok tercih edilen nakliyat firması pozisyonuna getirmiştir. Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz Ankara nakliyat sektöründe güçlü ve kaliteli bir referans listesine sahibiz. Bu şekilde güvenilir, kaliteli ve ekonomik bir nakliyat firması arayışlarında ilk başvuru noktası konumunda bulunuyoruz. Geniş Hizmet Yelpazesi Firmamız Ankara’da evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşıma, eşya depolama ve eşya paketleme hizmetleri sunmaktayız. Her zaman kendisini geliştiren hizmet anlayışımız ile tüm bu hizmetlerimizde modern teknolojinin en yeni olanaklarını kullanmaktayız.

Böylelikle her zaman en temel misyonumuz olan müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlayabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Modern teknolojinin gelişimi ile Ankara gibi bir dünya metropolünde tüketicilerin değişiklik yaşayan talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Bu doğrultuda da tüm çalışmalarımızı en uygun biçimde şekillendiriyoruz. Sigortalı Nakliyat Hizmetleri Her bir hizmetimizde maksimum seviyede müşteri memnuniyeti almak bizim için çok önemlidir. Geniş ve teknolojik nakliye aracı filomuz ve uzman personellerimiz ile bunu sağlayabilmek adına gayretle çalışmaya devam ediyoruz. Elektrikçi, marangoz ve farklı uzmanlıklara sahip olan personellerimiz ile taşıma işlemleri öncesinde demontaj desteği de sağlıyoruz.

Bu hizmet standartlarımız ile tüm müşterilerimiz için taşınma gibi zahmetli bir sürecin oldukça pratik ve kolay bir hale dönüşmesini sağlayabiliyoruz. Kurumsal şeffaflık ilkesine bağlı olarak firmamız Türkbey Nakliyat, siz değerli müşterilerimize sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktadır. Nakliyat, depolama ve paketleme uygulamalarımızın her birinde başlangıcından en sonuna kadar sigorta uygulamaktayız. Sigorta uygulamalarımız ile tüm eşyalarınızın hizmetlerimiz boyunca güvenliğini firmamız sorumluluğuna yasal statüde de alıyoruz. Her zaman en iyi ve en kaliteli nakliyat hizmetlerini sizlere sunarken, kaliteden ödün vermediğimiz en ekonomik çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

Telefon: 0532 399 42 06 Yetkili Kişi: Mehmet türkbey Kuruluş Tarihi: 1998
Yetki Belgesi
 • K3
Personel Sayısı: 20 ve daha fazlası
Hizmetler
 • Evden Eve Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Şehir İçi Nakliyat
 • Asansörlü Nakliyat
 • Eşya Depolama
 • Kurumsal Taşımacılık
 • Parça Eşya Taşımacılığı
 • Ofis ve Büro Taşımacılığı
 • Banka, Fuar ve Tekstil Taşımacılığı

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

 • Biz Kastamonu’dan Ankakara’ya taşınmak için bu arkadaşlarla irtibata geçtik. Söz verdikleri saatte ve günde geldiler. Özverili, gayretli, güzel ve titiz çalıştılar. Firma ve çalışanlarından çok memnun kaldık. Taşınma sırasında eşyalarımıza herhangi bir zarar gelmedi. “Türkbey nakliye” firması ve çalışanlarına teşekkürler. Herkese tavsiye ederiz.

  Mehmet y 07:56 ,11 Eylül 2022

Yorum Yazın

Konum