Ankara Tekin Nakliyat

Ankara Tekin Nakliyat04 Temmuz 2020 23:39

Ankara Tekin Nakliyat; Evden eve nakliyat hizmetlerini yıllara dayalı deneyim, uzman kadro, titiz işçilik anlayışı ile sunmaktayız. Ankara nakliyat firmaları arasında profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile yerini sağlamlaştırmış bulunan firmamız, sizlerin de evden eve nakliyat taleplerinizi karşılamaktan memnuniyet duyacaktır. Bakımlı ve yeni nakliye araçlarımız, bu amaca yönelik tasarlanmış tam donanımlı çelik kapalı kasalarımız ve hasarsız evden eve nakliye sağlayacak ambalaj malzemelerimiz ile tüm ev ve büro eşyalarınız tecrübeli kadromuz tarafından garantili olarak yeni adresinize taşınacaktır.

Ankara evden eve nakliyat hizmetlerini sorunsuz bir biçimde sunarak, hem taşınma maliyetlerinizi en uygun fiyatlara indiriyor hem de tecrübeli ve konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Sorunsuz bir ev taşıma hizmetini almak ve ister şehir içi ister şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerinizi çözüyoruz. Bunların yanında kurumsal firmalar ve ofisler için de taşınma ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Tek yapmanız gereken 2 veya 3 gün öncesinden bizimle iletişime geçerek taşınacak eşya hakkında kısa bir bilgi vermeniz.

İvedik Caddesi Özevler Mah. Şehit Yavuz Başayar Sokak No: 8/B Yenimahalle / ANKARA

Telefon:
Yetki Belgesi
  • K3
Nakliye Araç Sayısı: 1 ile 3 Personel Sayısı: 5 ile 10
Hizmetler
  • Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Şehir İçi Nakliyat
  • Asansörlü Nakliyat
  • Parça Eşya Taşımacılığı

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

Yorum Yazın

Konum