Ankara Pars Nakliyat

Ankara Pars Nakliyat05 Temmuz 2020 12:19

Ankara Pars Nakliyat; Kurulduğumuz günden bu güne kadar geçen süre içerisinde hem ticari anlamda hem de kültürel anlamda ki marka değerlerimiz her geçen gün artmakta ve hakkımızda belirtilen görüşlerin olumlu sözcükler ve kelimeler ile süslenmesi doğru yolda olduğumuzu kanıtlar niteliktedir. Nakliyat alanında yaptığımız çalışmaların yanı sıra araştırmalar sonucunda, ülke nakliyat şirketleri arasında çok kısa zamanda zirveye oynamamız sadece şahısların ve çalışanların değil müşterilerimizin de emekleri sayesindedir.

Sürekli gelişmekte olan ve daima ileriyi düşünen firma olarak en başta vizyon ilkelerimiz ;

Deneyim sahibi kadromuz ile başta olmak üzere en pratik ve en yaratıcı çözümlerimiz sayesinde sizlerin taleplerine en uygun, tam zamanında, en güvenilir ve en kaliteli hizmet sunmak, bu sayede hem sizin güveninizi kazanıp Başta Türkiye’de olmak üzere, Nakliyat sektörünün Dünya’ya açılan bir penceresi olmayı hedefliyor ve her geçen gün bu hedefimize daha sağlam adımlar ile sizinle beraber yürüyoruz.

Bu misyon dahilinde firma olarak her zaman Misyonumuz;

Faaliyet alanlarımızda bulunan profesyonel yeterlilik seviyemiz, kalitede üstün ve de yaşama değer katan ürünleri sizlere sunmak, müşteri ve çalıştıklarımıza değer katmak, Dünyada ki mevcut organizasyon kültüründe rekabetin etkili güç olduğunun bilinci sayesinde müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin arttırılması hem vizyon hem misyon hem de şahsi hedeflerimizin arasındadır. Bizlerin en büyük destekçisi ve bu yolda olmazsa olmazımız olan müşterilerimizin memnuniyeti tüm değer ve hedeflerimizin önünde olmakla beraber, bu hedefin vermiş olduğu azim ve inanç sayesinde hizmet seviyemizde ki kalitede de Dünya çapında bir yükseliş meydana gelmektedir.

Türkiye’nin ve Dünyanın her anlamda gelişen firması olarak sizlere ulaşmak ve sizlerin de bizlere rahat ulaşması amacı ile iletişim bilgilerimiz de bulunan telefon numaraları ve sosyal medya hesapları arayıcılığı ile bize ulaşabilir her türlü konuda destek, istek, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Telefon:
Yetki Belgesi
  • K3
Nakliye Araç Sayısı: 1 ile 3 Personel Sayısı: 5 ile 10
Hizmetler
  • Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Şehir İçi Nakliyat
  • Asansörlü Nakliyat
  • Eşya Depolama
  • Parça Eşya Taşımacılığı
  • Ofis ve Büro Taşımacılığı

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

Yorum Yazın

Konum