Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Yasal Uyarı! 

Site Kullanım Şartları 

Burada karşınıza çıkan Ankara Nakliyat web sitesini ziyaret ettiğiniz anda burada detaylı belirten şartları kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartları kabul etmek istemiyorsanız, bu siteye ulaşım gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 

Her Hakkı Saklıdır 

Fikir ve sanat eserleri kanunu uyarınca hazırlanmış olan web sitesinin bütün sayfaları, bu kanun kapsamında koruma altındadır. Sayfalarda bulunan görüntüler, içerikler ve ses ile alakalı bütün uygulamaların, bu kanun kapsamında Ankara Nakliyat'a ait olduğunu kabul etmek durumundasınız. Türk ceza kanununun kapsamında yer alan fikir ve sanat eserleri kanunu ile birlikte, sayfalarda bulunan her türlü bilgi koruma kapsamına alınmıştır. 

Burada bulunan bilgileri kopyalamak çoğaltmak veya başka bir dile çevirmek kesinlikle yasaktır. Bu bilgileri yeniden yayınlamak veya kaynak gösterilmeden kod ve yazılım kullanmak bir suç kapsamına girmektedir. İzinsiz olarak bu bilgiler kullanılamaz. 
Sitenin bütünü veya bir kısmının başka bir web sitesi aracılığı ile kullanılması, kanuna aykırı bir durumdur. 

Sorumluluk Muafiyeti 

Genel bilgi ve hizmet içerikli konularda burada karşımıza çıkan sonuçlarda, devamlılık sağlayan giriş imkânı veya tam doğru bilgi konusunda Ankara Nakliyat size bir garanti vermemektedir. Burada yer almış olan bilgiler, beyanlar ve kanıt olarak kabul edilen hususların, hukuk nezdinde taahhüt içermediğini belirtmek gerekmektedir. Kesinlikle buradaki beyanlar bağlayıcı değildir. 

Burada yer alan gerek elektronik dokümanlar gerekse de buna dayanılarak ortaya konmuş olan bilgi içerikli sonuçlarda oluşabilecek hatalar, masraflar ve zarardan dolayı Ankara Nakliyat burada sorumlu tutulamaz. Aynı zamanda web sitesinin kullanımı esnasında oluşmuş bir kusur, hata veya arıza ile alakalı konularda, oluşabilecek zararın karşılanması noktasında Ankara Nakliyat ve elemanları bu konuda yine sorumlu tutulamaz.

Site içeriğinde kullanılan görsel olarak farklı özelliklere sahip olan bilgiler, fotoğraflar ve video gibi seçenekler ile birlikte, oluşacak hatalardan hiçbir zaman Ankara Nakliyat sorumlu değildir. Web sitesinin her ne kadar virüs önlemlerini zamanında almış olsa da Ankara Nakliyat bu konuda size garanti vermemektedir. Virüs ile alakalı konularda ziyaretçilerin gerekli tedbirleri alması burada tavsiye edilmektedir. 

İnternet sitesinde bulunan mevcut bilgilerin haber vermeden değiştirilmesi, Ankara Nakliyat tasarrufundadır. Bazen bir bölüm iptali bazen de özelliklerin değişimi için yapılan girişimlerde, herhangi bir haber vermeden firma bu konuda gerekli işlemleri yapabilir. 

Ziyaretçiler için mevcut bilgiler 

Ziyaretçilerin tamamı sitenin sunduğu imkânları rahatlıkla inceleyip ziyaret gerçekleştirebilir. Burada herhangi bir kişisel bilgi vermenize gerek yoktur. Burada bilgi vermeden giriş yapabildiğiniz gibi, bilgi verdiğiniz zaman vermiş olduğunuz bilgiler Ankara Nakliyat firması tarafından saklı tutulacaktır. Ankara Nakliyat Sitesi'nde bulunan bütün web sayfalarının oluşturduğu haklar saklıdır.

Deha Nakliyat
Tek Nakliyat